top of page

Všeobecné obchodné podmienky

Všeobecné obchodné podmienky upravujú práva a povinnosti zmluvných strán vyplývajúce zo zmluvy uzatvorenej medzi ubytovacím zariadením Apartmany Rogoznica a klientom. Všeobecné obchodné podmienky sú neoddeliteľnou súčasťou kúpnej zmluvy a platia v plnom rozsahu, pokiaľ si predávajúci a kupujúci nedohodnú v písomnej zmluve niektoré podmienky inak.


Vedľajšie dohovory, zmeny v dohodách alebo ich zrušenie, musia byť uskutočnené písomnou formou a musia byť potvrdené ubytovacím zariadením.

 

Platobné podmienky

Podmienkou potvrdenia záväznej rezervácie je zaplatenie 50% zálohy, prípadne plnej ceny pobytu v stanovenom termíne ( do 7 dní od potvrdenia predrezervácie). Doplatok musí byť uhradený najneskôr 30. deň pred príchodom na pobyt. Ak zákazník neuhradí zálohu resp. celú platbu v stanovenom termíne, rezervácia sa k danému dátumu automaticky ruší. Po uhradení 50% zálohy z ceny pobytu bude zákazníkovi apartmán zarezervovaný a zaslané potvrdenie o termíne a celkovej cene za pobyt v tlačenej alebo elektronickej podobe.

 

Nástup na pobyt je najskôr o 16:00 hod daného dňa. Ubytovacie zariadenie je nutné v deň odchodu uvoľniť najneskôr do 9:00 hod. Zákazník je pri nástupe na pobyt riadne oboznámený so stavom a zariadením apartmánu. Pri zistení akýchkoľvek závad v apartmáne, žiadame zákazníkov, toto okamžite ohlásiť na tel. +421 903 308 133.

Platbu je možné previesť:

  • bankovým prevodom na určený účet

V cene je zahrnuté: ubytovanie, parkovisko pre 1 auto, dvor, spotreba vody a elektriky, internet, posteľné prádlo, uteráky

Turistická daň nie je v cene pobytu. Turistická daň:

- Dospelý 1,35 eur/osoba/noc

- dieťa  od 12 do 18 rokov 0,67 eur/osoba/noc

- dieťa do 12 rokov zadarmo

Storno podmienky

Pri zrušení pobytu v lehote viac ako 60 dní pred nástupom na pobyt sa neúčtuje žiadny storno poplatok a prípadná uhradená záloha Vám bude vrátená v plnej výške. Zrušenie pobytu akceptujeme len v elektronickej podobe.

Pri zrušení pobytu v lehote menej ako 60 dní pred nástupom na pobyt účtujeme nasledovné storno poplatky:

  • 60 – 30 dní pred nástupom: 50% ceny pobytu

  • 29 – 15 dní pred nástupom: 75 % ceny pobytu

  • 14 - 0 dní a počas pobytu: 100% ceny pobytu

Zrušenie pobytu aj s uvedením dôvodu je vždy potrebné urobiť čo najskôr elektronicky s uvedením: vášho mena, kontaktných údajov a termínu pobytu. Je potrebné ho zaslať na e-mail: info@yachttravelsport.sk, alebo ana.kelemen1@gmail.com.

bottom of page